Jesień to pora zbiorów i robienia z nich róznych przetworów oraz potraw. Trzecia grupa bez problemu poradziła sobie z robieniem pysznych owocowych szaszłyków.

Zdjęcia do obejrzenia ----> TUTAJ

9 października przyjechali do nas artyści z Teatru Skrzat z Krakowa z przedstawieniem pt. Cztery mile za piec.

Zdjęcia do obejrzenia ----> TUTAJ

W ramach projektu Cała Polska czyta dzieciom nasze przedszkole odwiedzają zaproszeni goście. 8 października grupę IV odwiedziła Pani Ula z biblioteki i przeprowadziła zajęcia pt Muminek i prezent urodzinowy

Zdjęcia do obejrzenia ----> TUTAJ

W czasie zajęć rozwijamy również swoje zainteresowania i zdolności kulinarne. Tutaj grupa IV robi sałatkę owocową.

Zdjęcia do obejrzenia ----> TUTAJ

Aby zdrowo rosnąć raz w tygodniu ćwiczymy przebrani do strojów gimnastycznych

Zdjęcia do obejrzenia ----> TUTAJ

Dnia 14 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu wszyscy byliśmy ubrani w kropki i braliśmy udział w kropkowych zabawach i zajęciach.

Drodzy Rodzice !

W dniach 15 i 16 października grupy III, IV, V i VI wyjeżdżają do Teatru Banialuka w Bielsku – Białej na przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”.

Koszt wyjazdu 30 zł (bilet wstępu – 15 zł , autobus – 15 zł) płatne u wychowawców grup.

Grupy V i VI – wyjazd 15.10 tj. poniedziałek

Grupy III i IV – wyjazd 16. 10 tj. wtorek

Dnia 14.09. tj w piątek będziemy obchodzić MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w koszulkę w kropki.

Nasze przedszkole otrzymało oczyszczacz powietrza przekazany przez Marszałka Województwa małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się:

Grupa I - 6.09. tj. czwartek o godz. 15.30

Grupa II - 6.09. tj. czwartek o godz. 16.00